Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Projektory >

ASUS B1MR

ASUS B1MR

Cena produktu ASUS B1MR není známa.

 

Popis produktu ASUS B1MR: Projektor ASUS B1MR Společnost ASUS uvedla na trh mimořádně jasný, kompaktní a velmi luxusní projektor B1MR. Projektor je velmi malý a zároveň i lehký, ale to mu nebrání v perfektní a výkonné pre... > více informací


ASUS B1MR - popis

nahoru

Projektor ASUS B1MR
Společnost ASUS uvedla na trh mimořádně jasný, kompaktní a velmi luxusní projektor B1MR. Projektor je velmi malý a zároveň i lehký, ale to mu nebrání v perfektní a výkonné prezentaci ať už ve vaší firmě, nebo doma. S rozlišením WXGA 1280 x 800 a vysokou svítivostí 900 lm zaručuje projektor bezvadné prezentace, kdykoliv potřebujete. Projektor zvládne projekci již od 0,6 m a to až do 3 m s úhlopříčkou 32 – 153". Prezentujte neuvěřitelně ostré fotografie, dokumenty, videa a cokoliv si zamanete jednoduše. Připojit jej můžete kdykoliv pomocí Wi-Fi rozhraní.
DLP technologie
ASUS B1MR využívá patentované DLP technologie od Texas Instruments, což je soustava mikrozrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně stvořený obraz na požadovanou plochu. Výhodou DLP projektoru je, že při svém provozu nepotřebuje vzduchový filtr, čímž odpadá jeho čištění a výměna. Je prakticky imunní vůči slábnutí barev (žlutozelený nádech), k němuž jsou některé projektory při svém provozu náchylné.
Ostrý a jasný obraz
Světelný zdroj s vysokou dobou životnosti získáte díky technologii LED. Tato technologie zajistí až 30 000 hodin promítání v ostrém a jasném provedení. Při méně příznivých světelných podmínkách se nemusíte bát špatného obrazu. Díky jasu 900 lumenů zvládnete promítat čisté obrazy i za šera. K takovému obrazu zajisté dopomůže i vysoký kontrastní poměr 10 000:1, 1,07 miliard barev. Lichoběžníková korekce barev zajistí zobrazení perfektního obrazu z jakéhokoliv úhlu. Ze vzdálenosti 1 metru můžete pak promítat obraz velikosti 51", což se zajisté hodí v menších místnostech.
Klíčové vlastnosti
Nativní rozlišení projektoru je standardních 1280 x 800 bodů. Promítat lze od vzdálenosti 0,6 m až po vzdálenost 3 m s úhlopříčkou 32 – 153". Promítat lze videa, dokumenty, fotografie, obrázky a také poslouchat hudbu díky jasné LED lampě s technologií DLP a dvěma 2W reproduktorům. Připojení k různým zařízením i na cestách zajistí Wi-Fi, D-Sub a HDMI konektory a také lze připojit sluchátka a vložit SD kartu. Rozměry přístroje jsou 175 x 44.5 x 139 mm a jeho hmotnost je 900g.

Technické parametry

Rozlišení:

1280 x 800 (WXGA)

Svítivost [ANSI lumens]:

900

Typ projektoru:

Kancelářský, Mini, Přenosný

Širokoúhlý:

Ano

Reproduktory:

Ano

Dálkové ovládání:

Ano

Zobrazení

Zobrazovač:

DLP

Zdroj světla:

LED dioda

Rozlišení:

1280 x 800 (WXGA)

Kontrast [:1]:

10 000

Svítivost [ANSI lumens]:

900

Životnost výbojky

Životnost výbojky normal [h]:

30 000

Rozměr a hmotnost

Výška [mm]:

44,5

Šířka [mm]:

175

Hloubka [mm]:

139

Hmotnost [kg]:

0,9

Připojitelnost

HDMI:

Ano

VGA (D-SUB):

Ano

WiFi:

Ano

USB:

Ano

Výrobce Asus
Wi-Fi
Informace o parametru Wi-Fi
Ano
D-Sub
Informace o parametru D-Sub
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ne
Dálkové ovládání Ano
Technologie projekce
Informace o parametru Technologie projekce
DLP
Přenosné Ano
Hmotnost 0.9 kg

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ASUS B1MR užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D brýle nebo Multimediální centra, Projektory - příslušenství, Domácí kina - příslušenství.

Zkuste také...

asus zenbeam e1Asus P2EAsus P2Basus p3bAsus S1ASUS B1M