Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Projektory >

Asus P2B

Asus P2B

Cena produktu Asus P2B není známa.

 

Popis produktu Asus P2B: Projektor ASUS P2B Společnost ASUS uvedla na trh velmi kompaktní a zároveň výkonný projektor ASUS P2B s malými rozměry a hmotností, který se vejde i do větších brašen notebooků. S tímto projektore... > více informací


Asus P2B - popis

nahoru

Projektor ASUS P2B
Společnost ASUS uvedla na trh velmi kompaktní a zároveň výkonný projektor ASUS P2B s malými rozměry a hmotností, který se vejde i do větších brašen notebooků. S tímto projektorem budete moci prezentovat fotografie, prezentace i sledovat filmy téměř kdekoliv na cestách. Jedná se o LED projektor s výkonnou baterií, 350 Lumen světelným zdrojem a 2 GB interní pamětí.
DLP technologie
ASUS P2B využívá patentované DLP technologie od Texas Instruments, což je soustava mikrozrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně stvořený obraz na požadovanou plochu. Výhodou DLP projektoru je, že při svém provozu nepotřebuje vzduchový filtr, čímž odpadá jeho čištění a výměna. Je prakticky imunní vůči slábnutí barev (žlutozelený nádech), k němuž jsou některé projektory při svém provozu náchylné.
Ostrý a jasný obraz
Jeho světelný zdroj tvoří LED technologie a vysokou dobou životnosti až 30 000 hodin při úsporném režimu přehrávání. Kvalitních prezentací můžete dosáhnout i při méně příznivých světelných podmínkách. O to se stará kvalitní jas 350 ANSI lumenů, který je doplněn o vysoký kontrastní poměr 3500:1. Vysoký kontrastní poměr společně s LED světelným zdrojem dokážou zobrazit až 16,7 miliónů barev.
Stačí 5 sekund
Velmi přínosná je i krátká doba zapnutí a vypnutí stanovená výrobcem na 5s. u tohoto projektoru už se nebudete muset dlouze zdržovat zahříváním lampy před projekcí. Aby nedocházelo k nežádoucímu zkreslení na promítací ploše při naklonění projektoru, je tento přístroj vybaven automatickou korekcí lichoběžníkového zkreslení.
Klíčové vlastnosti
Nativní rozlišení projektoru je standardních 1280 x 800 bodů. Promítat lze od vzdálenosti 0,5m až po vzdálenost 3m. Rovnoměrně s projekční vzdáleností se mění i velikost promítané plochy. Při nejkratší vzdálenosti má projekční plocha úhlopříčku 20" a při nejvzdálenější až 120". Videa, fotografie a nejrůznější prezentace lze přehrávat z různých zdrojů pomocí USB 2.0 rozhraní a snadné připojení umožňuje také čtečka SD karet a integrovaný reproduktor. Navíc je tento model vybaven 2 GB interní pamětí.
Rozměry přístroje jsou 142.5 x 34.6 x 130 mm a jeho hmotnost je 656 gramů. Přístroj se napájí přes adaptér do elektrické sítě.

Obecné
Typ projektoru: Mini, Přenosný

Širokoúhlý: Ano

Reproduktory: Ano

Dálkové ovládání: Ano
Zobrazení
Zobrazovač: DLP

Zdroj světla: LED dioda

Rozlišení: 1280 x 800 (WXGA)

Kontrast [:1]: 3 500

Svítivost [ANSI lumens]: 350

Úhlopříčka zobrazovací části [palce]: 130
Životnost výbojky
Životnost výbojky normal [h]: 30 000

Rozměr a hmotnost
Rozměry [š x v x h mm]: 142.5 x 34.6 x 130

Hmotnost [kg]: 0,66

Připojitelnost
HDMI: Ano

USB: Ano

Výrobce Asus
Hmotnost 0.66 kg
Světelný tok
Informace o parametru Světelný tok
350 ANSI lm
Přenosné Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Dálkové ovládání Ano
Nativní rozlišení
Informace o parametru Nativní rozlišení
1280 x 1024
Technologie projekce
Informace o parametru Technologie projekce
DLP

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Asus P2B užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory - příslušenství nebo 3D brýle, Multimediální centra, Domácí kina - příslušenství.

Zkuste také...

ASUS B1Masus zenbeam e1Asus P2EASUS B1MRasus p3bAsus S1