Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Projektory >

BENQ GP3

BENQ GP3

Cena produktu BENQ GP3 není známa.

 

Popis produktu BENQ GP3: BenQ  GP3 GP3 je novým miniaturním, elegantním projektorem z produkce firmy BenQ, který patří mezi velmi snadno přenosné modely řady GP. Jeho nízká hmotnost a malé rozměry umožní snadné přenášení... > více informací


BENQ GP3 - popis

nahoru

BenQ  GP3
GP3 je novým miniaturním, elegantním projektorem z produkce firmy BenQ, který patří mezi velmi snadno přenosné modely řady GP. Jeho nízká hmotnost a malé rozměry umožní snadné přenášení přístroje a díky tomu budete moci presentovat své návrhy na poradách, nebo lenošit a sledovat svůj oblíbený film na velké promítací ploše. Tento malý přístroj se tak může stát nedocenitelným pomocníkem ve Vaší práci a zároveň i vhodným nástrojem pro vaši relaxaci nebo zabavení dětí.
DLP technologie
BenQ GP3 využívá patentované DLP technologie od Texas Instruments, což je soustava mikro zrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně stvořený obraz na požadovanou plochu. Výhodou DLP projektoru je, že při svém provozu nepotřebuje vzduchový filtr, čímž odpadá jeho čištění a výměna. Je prakticky imunní vůči slábnutí barev (žlutozelený nádech), k němuž jsou některé projektory při svém provozu náchylné.
Dlouhá životnost zdroje osvětlení
Světelným zdrojem se v tomto případě kvůli své nenáročnosti a zároveň i dlouhé životnosti, stala LED lampa, která zároveň umožnila miniaturizovat velikost celého přístroje. Pro použití LED lampy hraje i fakt, že má daleko větší životnost než klasické lampy jiných projektorů. V tomto případě je průměrná životnost lampy 20 000 hodin v normálním režimu a až 30 000 hodin v ekonomickém.
Velké možnosti připojení a 2GB interní paměť
I na takto malém přístroji se nachází dostatek konektorů pro připojení nejrůznějších zařízení. Nalézá se zde například dokovací konektor pro připojení přenosných přehrávačů iPod a iPhone společnosti Apple. Dále je zde i USB host konektor pro připojení flash disku, nebo externího disku a čtečka SD karet. Díky tomu budete moci presentovat své snímky a jiný kompatibilní obsah z těchto snadno přenosných zařízení a médií. Propojení s počítačem zajistí miniUSB konektor a připojit lze nejrůznější video zdroje i pomocí miniHDMI v1.3 konektoru. Uvnitř přístroje se nachází 2GB zabudovaná paměť, kde můžete pro ukládání dat využít 900MB volného prostoru.
Klíčové vlastnosti
Velmi snadno přenosný DLP projektor s LED lampou. Nativní rozlišení 1280 x 800 bodů a maximální až 1600 x 1050 bodů. Vysoký kontrast pro promítání i za zhoršených světelných podmínek 10 000:1 a jas 300 lumenů. Při vzdálenosti přístroje 1metr od promítací plochy lze dosáhnout obrazu s úhlopříčkou až 40palců. Rozsah promítané velikosti je 20 - 160 palců. Projektor dokáže zobrazit až 1,07 miliónu barev a životnost použité lampy je až 20 000 při normálním režimu a až 30 000 v ekonomickém režimu. Konektory: D-Sub, RCA, miniHDMI verze1.3, audio RCA, audio výstup, miniUSB, USB host. Mezi zajímavosti patří 2GB interní paměť, čtečka SD/SDHC paměťových karet a dokovací konektor pro přehrávače iPod a iPhone. O základní ozvučení se stará 2x 2W zabudované reproduktory.
Rozměry přístroje bez volitelné baterie jsou 140,3 x 52,5 x 129,8 mm a jeho hmotnost je pouze 0,56kg. Spotřeba v normálním režimu je 45W a v ekonomickém režimu pouze 25W. Zájemce o tento model může potěšit velmi přehledné vícejazyčné menu s podporou češtiny.

Obecné
Typ projektoru: Přenosný

Širokoúhlý: Ano

Reproduktory: Ano
Zobrazení
Zobrazovač: DLP

Zdroj světla: LED dioda

Svítivost [ANSI lumens]: 300

Životnost výbojky
Životnost výbojky normal [h]: 30 000

Připojitelnost
HDMI: Ano

USB: Ano

Výrobce BenQ
Hmotnost 1.05 kg
D-Sub
Informace o parametru D-Sub
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Nativní rozlišení
Informace o parametru Nativní rozlišení
1280 x 800
Světelný tok
Informace o parametru Světelný tok
300 ANSI lm
Technologie projekce
Informace o parametru Technologie projekce
DLP
3D ready
Informace o parametru 3D ready
Ne
Přenosné Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BENQ GP3 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory - příslušenství nebo 3D brýle, Multimediální centra, Domácí kina - příslušenství.