Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Projektory >

BenQ GP30

BenQ GP30

Cena produktu BenQ GP30 není známa.

 

Popis produktu BenQ GP30: BenQ GP30 GP30 je dalším miniaturním elegantním projektorem z produkce firmy BenQ, který patří mezi velmi snadno přenosné modely řady GP. Jeho nízká hmotnost (jen 1.5 kg) a malé rozměry umožní sna... > více informací


BenQ GP30 - popis

nahoru

BenQ GP30
GP30 je dalším miniaturním elegantním projektorem z produkce firmy BenQ, který patří mezi velmi snadno přenosné modely řady GP. Jeho nízká hmotnost (jen 1.5 kg) a malé rozměry umožní snadné přenášení přístroje a díky tomu budete moci prezentovat své návrhy na poradách, nebo lenošit a sledovat svůj oblíbený film na velké promítací ploše. Tento malý přístroj se tak může stát nedocenitelným pomocníkem ve Vaší práci a zároveň i vhodným nástrojem pro vaši relaxaci nebo zabavení dětí.

DLP technologie
BenQ GP30 využívá patentované DLP technologie od Texas Instruments, což je soustava mikro zrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně stvořený obraz na požadovanou plochu. Výhodou DLP projektoru je, že při svém provozu nepotřebuje vzduchový filtr, čímž odpadá jeho čištění a výměna. Je prakticky imunní vůči slábnutí barev (žlutozelený nádech), k němuž jsou některé projektory při svém provozu náchylné.

Dlouhá životnost zdroje osvětlení
Světelným zdrojem se v tomto případě kvůli své nenáročnosti a zároveň i dlouhé životnosti, stala LED lampa, která zároveň umožnila miniaturizovat velikost celého přístroje. Pro použití LED lampy hraje i fakt, že má daleko větší životnost než klasické lampy jiných projektorů.

Velké možnosti připojení a 2GB interní paměť
I na takto malém přístroji se nachází dostatek konektorů pro připojení nejrůznějších zařízení. Nalézá se zde například dokovací konektor pro připojení přenosných přehrávačů iPod a iPhone společnosti Apple. Dále je zde i USB host konektor pro připojení flash disku, WiFi dongle nebo externího disku, MHL a čtečka SD karet. Díky tomu budete moci prezentovat své snímky a jiný kompatibilní obsah z těchto snadno přenosných zařízení a médií. Propojení s počítačem zajistí miniUSB konektor a připojit lze nejrůznější video zdroje i pomocí HDMI v1.3 konektoru. Uvnitř přístroje se nachází 2GB zabudovaná paměť.

Klíčové vlastnosti
Velmi snadno přenosný DLP projektor s LED lampou. Nativní rozlišení 1280 x 800 bodů. Vysoký kontrast pro promítání i za zhoršených světelných podmínek 100 000:1 a jas 900 lumenů. Rozsah promítané velikosti je 20 - 240 palců. Projektor dokáže zobrazit až 1,07 mil. barev. Konektory pro připojení jsou D-Sub, HDMI verze 1.3, audio výstup, miniUSB B, USB A (možnost připojit Wi-Fi dongle). Mezi zajímavosti patří 2GB interní paměť, čtečka SD/SDHC paměťových karet a o základní ozvučení se stará 2x 3W zabudované reproduktory. Rozměry projektoru činí 220 x 61,8 x 177 mm a hmotnost pouze 1,5 kg.

Obecné
Typ projektoru: Kancelářský

Reproduktory: Ano
Zobrazení
Zobrazovač: DLP

Zdroj světla: LED dioda

Rozlišení: 1280 x 800 (WXGA)

Kontrast [:1]: 100 000

Svítivost [ANSI lumens]: 900
Životnost výbojky
Životnost výbojky normal [h]: 20 000

Rozměr a hmotnost
Rozměry [š x v x h mm]: 220 x 61,8 x 177

Hmotnost [kg]: 1,5

Připojitelnost
HDMI: Ano

D-sub: Ano

USB: Ano

Výrobce BenQ
Hmotnost 1.5 kg
Přenosné Ano
Wi-Fi
Informace o parametru Wi-Fi
Ano
D-Sub
Informace o parametru D-Sub
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Nativní rozlišení
Informace o parametru Nativní rozlišení
1280 x 1024
Technologie projekce
Informace o parametru Technologie projekce
DLP
Světelný tok
Informace o parametru Světelný tok
900 ANSI lm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BenQ GP30 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory - příslušenství nebo Multimediální centra, 3D brýle, Domácí kina - příslušenství.