Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Projektory >

BenQ MW727

BenQ MW727

Cena produktu BenQ MW727 není známa.

 

Popis produktu BenQ MW727: Projektor BenQ MW727 Zaujměte své diváky kvalitní projekcí s DLP projektorem BenQ MW727. Vysoce kontrastní projektor BenQ MW727 Vám zajistí prezentace s vysokým jasem, navíc řadou praktických ekol... > více informací


BenQ MW727 - popis

nahoru

Projektor BenQ MW727
Zaujměte své diváky kvalitní projekcí s DLP projektorem BenQ MW727. Vysoce kontrastní projektor BenQ MW727 Vám zajistí prezentace s vysokým jasem, navíc řadou praktických ekologických funkcí. Poskytne neobyčejnou konektorovou výbavu. Tento model je určen pro středně velké místnosti.

Vysoký výkon i pro velmi světlé místnosti
Potřebujete mít ve velké zasedací místnosti kvalitní projekci a zároveň dostatek osvětlení pro další činnosti? Projektor BenQ MW727 je ideálním řešením. Díky velmi vysokému jasu 4200 ANSI lumenů zajistí dokonalý obraz i za nejjasnějšího osvětlení.

Podpora 3D
Presentujte své fotografie stylově nebo přehrávejte působivá videa pomocí 3D projekce a dopřejte tak divákům nezapomenutelné okamžiky. Některé dnešní fotoaparáty a videokamery již nabízejí možnost zaznamenávat fotografie a videa do trojrozměrného 3D formátu. Vaše okamžiky tak budou daleko působivěji a reálně zachyceny a Vy je pak budete moci prezentovat Vašim přátelům nebo známým na velké promítací ploše.

BenQ SmartEco
Výrobce BenQ učinil technologický krok vpřed vyvinutím vlastní technologie SmartEco, která zdokonaluje DLP díky úspoře energie. Projektor tak spojuje výborný jas, kvalitu obrazu a vysokou životnost lampy. Režim SmartEco pomáhá nastavit výkon lampy pro co největší úsporu energie a poskytnutí vyváženého jasu a kontrastu.

Detekce chybějícího signálu Eco Blank
Pomocí režimu Eco Blank bude eliminováno zbytečného plýtvání energií a prodlouží se životnost projekční lampy. Pokud je projektor déle než tři minuty zapnutý a s chybějícím vstupem signálu, přepne se do režimu Eco Blank, čímž dojde ke snížení výkonu lampy o až 70%.
DLP technologie
BenQ MW727 využívá patentované DLP technologie od Texas Instruments, což je soustava mikro zrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně stvořený obraz na požadovanou plochu. Výhodou DLP projektoru je, že při svém provozu nepotřebuje vzduchový filtr, čímž odpadá jeho čištění a výměna. Je prakticky imunní vůči slábnutí barev (žlutozelený nádech), k němuž jsou některé projektory při svém provozu náchylné.

Klíčové vlastnosti
Tento projektor disponuje nativním WXGA rozlišením 1280 x 800 bodů. Velikost projekční plochy může být 50" až 300" úhlopříčně. Vysoká svítivost 4200 ANSI lumenů i kontrast 11 000:1 napovídají více než slušnou použitelnost i za horších světelných podmínek, a to díky výkonné 280 W osvětlovací lampě. Lampa má životnost až 3000 hodin v normálním režimu, 4000 hodin v ekonomickém režimu a až 6000 hodin v SmartEco režimu. Z konektorové výbavy nabídne 2x HDMI (1x MHL), 2x vstupní D-sub 15pin, 1x Monitor out, 1x Composite Video in (RCA), 1x S-Video in, 1x Audio in (Mini Jack), 1x Audio in (L/R), 1x Audio out (Mini Jack), 1x Microphone in(Mini jack), 1x Speaker 10W, 1x LAN (LAN Control & LAN display), 1x USB (Type A), 1x USB (Type Mini B), 1x DC 12V Trigger (3.5mm Jack), 1x RS232 (DB-9pin) a 2x IR Receiver (Front+Rear).

Obecné
Typ projektoru: 3D, Video

Economic mode: Ano

Reproduktory: Ano

Dálkové ovládání: Ano
Zobrazení
Zobrazovač: DLP

Zdroj světla: Lampa

Rozlišení: 1280 x 800 (WXGA)

Kontrast [:1]: 11 000

Lampa [W]: 280

Svítivost [ANSI lumens]: 4 200

Úhlopříčka zobrazovací části [palce]: 300
Životnost výbojky
Životnost výbojky normal [h]: 3 000

Životnost výbojky economic [h]: 6 000

Rozměr a hmotnost
Rozměry [š x v x h mm]: 314.2 x 116 x 216.3

Montáž na zeď: Ano

Hmotnost [kg]: 3,3

Připojitelnost
HDMI: Ano

D-sub: Ano

S-Video: Ano

RCA: Ano

RJ-45: Ano

USB: Ano

Výrobce BenQ
Hmotnost 3.3 kg
Nativní rozlišení
Informace o parametru Nativní rozlišení
1280 x 1024
Světelný tok
Informace o parametru Světelný tok
4200 ANSI lm
Technologie projekce
Informace o parametru Technologie projekce
DLP
D-Sub
Informace o parametru D-Sub
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Dálkové ovládání Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BenQ MW727 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory - příslušenství nebo Multimediální centra, 3D brýle, Domácí kina - příslušenství.