Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Projektory >

BenQ MX723

BenQ MX723

Cena produktu BenQ MX723 není známa.

 

Popis produktu BenQ MX723: Projektor BenQ MX723 Zaujměte své diváky kvalitní projekcí s DLP projektorem BenQ MX723. Vysoce kontrastní projektor BenQ MX723 Vám zajistí prezentace s ostrým obrazem, navíc s řadou praktických e... > více informací


BenQ MX723 - popis

nahoru

Projektor BenQ MX723
Zaujměte své diváky kvalitní projekcí s DLP projektorem BenQ MX723. Vysoce kontrastní projektor BenQ MX723 Vám zajistí prezentace s ostrým obrazem, navíc s řadou praktických ekologických funkcí. Poskytne neobyčejnou konektorovou výbavu. Tento model je určen pro středně velké místnosti.

Flexibilní při instalaci
Díky nadstandardnímu 1,6x zoomu nabízí projektor širokou řadu projekčních vzdáleností. Můžete tak v naprosté většině případů umístit projektor na původní stropní držák a vyladit velikost obrazu přiblížení přesně jak potřebujete. Šetříte tím náklady na dodatečné úpravy umístění.
BenQ SmartEco
Výrobce BenQ učinil technologický krok vpřed vyvinutím vlastní technologie SmartEco, která zdokonaluje DLP díky úspoře energie. Projektor tak spojuje výborný jas, kvalitu obrazu a vysokou životnost lampy. Režim SmartEco pomáhá nastavit výkon lampy pro co největší úsporu energie a poskytnutí vyváženého jasu a kontrastu.

Detekce chybějícího signálu Eco Blank
Pomocí režimu Eco Blank bude eliminováno zbytečného plýtvání energií a prodlouží se životnost projekční lampy. Pokud je projektor déle než tři minuty zapnutý a s chybějícím vstupem signálu, přepne se do režimu Eco Blank, čímž dojde ke snížení výkonu lampy o až 70%.

Podpora 3D
Presentujte své fotografie stylově nebo přehrávejte působivá videa pomocí 3D projekce a dopřejte tak divákům nezapomenutelné okamžiky. Některé dnešní fotoaparáty a videokamery již nabízejí možnost zaznamenávat fotografie a videa do trojrozměrného 3D formátu. Vaše okamžiky tak budou daleko působivěji a reálně zachyceny a Vy je pak budete moci prezentovat Vašim přátelům nebo známým na velké promítací ploše.
DLP technologie
BenQ MX723 využívá patentované DLP technologie od Texas Instruments, což je soustava mikro zrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně stvořený obraz na požadovanou plochu. Výhodou DLP projektoru je, že při svém provozu nepotřebuje vzduchový filtr, čímž odpadá jeho čištění a výměna. Je prakticky imunní vůči slábnutí barev (žlutozelený nádech), k němuž jsou některé projektory při svém provozu náchylné.

Klíčové vlastnosti
Tento projektor disponuje nativním XGA rozlišením 1024 x 768 bodů. Velikost projekční plochy může být 60" až 300" úhlopříčně. Vysoká svítivost 3700 ANSI lumenů i kontrast 13 000:1 napovídají více než slušnou použitelnost i za horších světelných podmínek, a to díky výkonné 260 W osvětlovací lampě. Lampa má životnost až 2000 hodin v normálním režimu, 3500 hodin v ekonomickém režimu a až 5000 hodin v SmartEco režimu. Z konektorové výbavy nabídne 1x HDMI, 2x vstupní D-sub 15pin, 1x Monitor out (D-sub 15pin), 1x Composite Video in (RCA), 1x S-Video in (Mini DIN 4pin), 1x Audio in (RCA), 1x Audio in (Mini Jack), 1x Audio out (Mini Jack), 1x Speaker 10W, 1x Microphone (Mini Jack), 1x USB (Type mini B) (Download & page/down), 1x USB (Type A) (Charger), 1x LAN (RJ45), 1x RS232 (DB-9pin) a 1x IR Receiver.

Obecné
Typ projektoru: Kancelářský

Economic mode: Ano

Reproduktory: Ano

Dálkové ovládání: Ano
Zobrazení
Zobrazovač: DLP

Zdroj světla: Lampa

Rozlišení: 1024 x 768 (XGA)

Kontrast [:1]: 13 000

Lampa [W]: 260

Svítivost [ANSI lumens]: 3 700

Úhlopříčka zobrazovací části [palce]: 300
Životnost výbojky
Životnost výbojky normal [h]: 2 000

Životnost výbojky economic [h]: 3 500

Rozměr a hmotnost
Rozměry [š x v x h mm]: 327.3 x 136.7 x 232.8

Montáž na zeď: Ano

Hmotnost [kg]: 2,6

Připojitelnost
HDMI: Ano

D-sub: Ano

S-Video: Ano

RCA: Ano

RJ-45: Ano

USB: Ano

Výrobce BenQ
D-Sub
Informace o parametru D-Sub
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Dálkové ovládání Ano
Hmotnost 2.6 kg
Světelný tok
Informace o parametru Světelný tok
3700 ANSI lm
Technologie projekce
Informace o parametru Technologie projekce
DLP
Nativní rozlišení
Informace o parametru Nativní rozlišení
1024 x 600

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BenQ MX723 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory - příslušenství nebo 3D brýle, Multimediální centra, Domácí kina - příslušenství.