Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Projektory >

BenQ MX852UST

BenQ MX852UST

BenQ MX852UST zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena produktu BenQ MX852UST není známa.

 

Popis produktu BenQ MX852UST: Projektor pro ultrakrátké projekční vzdálenosti BenQ MX852UST Projektor MX852UST od BenQ je konstruován pro ultrakrátké projekční vzdálenosti a v této oblasti je opravdu špičkovým řešením. Dokáže... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

BenQ MX852UST - popis

nahoru

Projektor pro ultrakrátké projekční vzdálenosti BenQ MX852UST
Projektor MX852UST od BenQ je konstruován pro ultrakrátké projekční vzdálenosti a v této oblasti je opravdu špičkovým řešením. Dokážete i v opravdu stísněných prostorách vytvořit perfektní velkoplošnou prezentaci a navíc, diváci nebudou mít moc prostoru pobíhat před projektorem a stínit prezentaci. Stejně jako všechny nové projektory je vybaven podporou technologie 3D zobrazení. Předností při profesionálním nasazení je také podpora PointWrite interactive kit.
Interaktivní výuka
Integrace projektoru s technologií PointWrite umožní přispívat více studentům najednou. S interaktivními BenQ projektory si užijete inovační a dotyková řešení s jednoduchým ovládáním s převrácenou výukou a možným zapojení studentů do výuky. Učitelé, proměňte libovolný prostor na interaktivní bílou tabuli a zapojte až 4 studenty najednou do výuky zábavnou formou spolupráce pomocí interaktivního kitu BenQ PW01U (není součástí balení) nebo jen pomocí prstů.
Výhody krátké projekční vzdálenosti
Díky umístění projektoru blízko projekční plochy získáte více prostoru. Při prezentaci se téměř nemůže stát, že vstoupíte do světla projektoru. Chráníte tak své oči před osvícením a nijak nenarušíte prezentovaný nechtěnými stíny.
Přednosti
Zjistíte, že sledování projekce bude stejně živé při ekonomickém módu jako v normálním režimu. Chytrý Eco mód přizpůsobí barevnou hloubku pro úspornější prezentace.
DLP technologie
BenQ MX852UST využívá patentované DLP technologie od Texas Instruments, což je soustava mikro zrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně stvořený obraz na požadovanou plochu. Výhodou DLP projektoru je, že při svém provozu nepotřebuje vzduchový filtr, čímž odpadá jeho čištění a výměna. Je prakticky imunní vůči slábnutí barev (žlutozelený nádech), k němuž jsou některé projektory při svém provozu náchylné.
Podpora různých 3D formátů
Prezentujte své fotografie stylově nebo přehrávejte působivá videa pomocí 3D projekce a dopřejte tak divákům nezapomenutelné prožít nezapomenutelné okamžiky. Některé dnešní fotoaparáty a videokamery již nabízejí možnost zaznamenávat fotografie a videa do trojrozměrného 3D formátu. Vaše okamžiky tak budou daleko působivěji a reálně zachyceny a Vy je pak budete moci prezentovat Vašim přátelům nebo známým na velké promítací ploše.
Klíčové vlastnosti
Tento projektor disponuje nativním rozlišením 1024 x 468 bodů. Velikost projekční plochy může být 68" až 85" úhlopříčně. Vysoká svítivost 3000 ANSI lumenů i vysoký kontrast 8000:1 napovídají více než slušnou použitelnost i za horších světelných podmínek, a to díky výkonné 230 W osvětlovací lampě. Lampa má životnost až 4000 hodin v normálním režimu, až 5000 hodin v ekonomickém a až 7000 hodin v režimu SmartEco. Z konektorové výbavy nabídne 1x HDMI, 2x vstupní D-sub 15pin, 1x konektor RCA kompozitního videa, 1x S-Video, 2x USB typu mini B, 1x USB typu B, 1x audio vstup jack, 1x audio vstup L/R, 1x audio výstup, RS232 a LAN. Základní ozvučení zajišťuje 2x 10W reproduktor.

Obecné
Typ projektoru: Profesionální

Economic mode: Ano

Reproduktory: Ano

Dálkové ovládání: Ano
Zobrazení
Zobrazovač: DLP

Zdroj světla: Lampa

Rozlišení: 1024 x 768 (XGA)

Kontrast [:1]: 8 000

Lampa [W]: 230

Svítivost [ANSI lumens]: 3 000

Úhlopříčka zobrazovací části [palce]: 85
Životnost výbojky
Životnost výbojky normal [h]: 4 000

Životnost výbojky economic [h]: 5 000

Rozměr a hmotnost
Rozměry [š x v x h mm]: 373,3 x 130,2 x 287,5

Montáž na zeď: Ano

Hmotnost [kg]: 5

Připojitelnost
HDMI: Ano

D-sub: Ano

S-Video: Ano

RCA: Ano

RJ-45: Ano

USB: Ano

Výrobce BenQ
D-Sub
Informace o parametru D-Sub
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Dálkové ovládání Ano
Hmotnost 5 kg
Světelný tok
Informace o parametru Světelný tok
3000 ANSI lm
Technologie projekce
Informace o parametru Technologie projekce
DLP
Nativní rozlišení
Informace o parametru Nativní rozlišení
1024 x 600

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BenQ MX852UST užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D brýle nebo Multimediální centra, Domácí kina - příslušenství, Projektory - příslušenství.

;