Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Projektory >

BenQ PX9210

BenQ PX9210

Cena produktu BenQ PX9210 není známa.

 

Popis produktu BenQ PX9210: Projektor BenQ PX9210 Zaujměte své diváky brilantní a spolehlivou projekcí s DLP projektorem BenQ PX9210. Pět typů optických čoček, vysoká stabilita  a kvalita projekce, skvělá instalace a flexib... > více informací


BenQ PX9210 - popis

nahoru

Projektor BenQ PX9210
Zaujměte své diváky brilantní a spolehlivou projekcí s DLP projektorem BenQ PX9210. Pět typů optických čoček, vysoká stabilita  a kvalita projekce, skvělá instalace a flexibilita, ultra vysoký jas s vysokým kontrastním poměrem a mnohem více, nabízí tento projektor v luxusním inovativním designu. Poskytne neobyčejnou konektorovou výbavu. Tento model je určen pro středně velké místnosti.

Unikátní počet čoček
Tento projektor je unikátní svojí variabilitou. Pět výměnných čoček s různými vlastnostmi je možné instalovat individuálně k plné spokojenosti projekce. Můžete si tak vybrat z mnoha různých projekcí s vysoce výkonými a hlavně velmi kvalitními čočkami. Každý objektiv nabízí jiné světelné podmínky, přiblížení a zoom. Vyberte si tu správnou pro svůj projekt.

Flexibilní při instalaci
Díky nadstandardnímu 1,6x zoomu nabízí projektor širokou řadu projekčních vzdáleností. Můžete tak v naprosté většině případů umístit projektor na původní stropní držák a vyladit velikost obrazu přiblížení přesně jak potřebujete. Šetříte tím náklady na dodatečné úpravy umístění.

BenQ SmartEco
Výrobce BenQ učinil technologický krok vpřed vyvinutím vlastní technologie SmartEco, která zdokonaluje DLP díky úspoře energie. Projektor tak spojuje výborný jas, kvalitu obrazu a vysokou životnost lampy. Režim SmartEco pomáhá nastavit výkon lampy pro co největší úsporu energie a poskytnutí vyváženého jasu a kontrastu.

DLP technologie
BenQ PX9210 využívá patentované DLP technologie od Texas Instruments, což je soustava mikro zrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně stvořený obraz na požadovanou plochu. Výhodou DLP projektoru je, že při svém provozu nepotřebuje vzduchový filtr, čímž odpadá jeho čištění a výměna. Je prakticky imunní vůči slábnutí barev (žlutozelený nádech), k němuž jsou některé projektory při svém provozu náchylné.

Klíčové vlastnosti
Tento projektor disponuje nativním XGA rozlišením 1024 x 768 bodů a 1,07 miliardou barev. Velikost projekční plochy může být 80" až 500" úhlopříčně. Vysoká svítivost 6 000 ANSI lumenů i kontrast 4 000:1 napovídají více než slušnou použitelnost i za horších světelných podmínek, a to díky výkonné 370 W osvětlovací lampě. Lampa má životnost až 1 500 hodin v normálním režimu, 2 500 hodin v ekonomickém režimu. Z konektorové výbavy nabídne 2x D-sub, HDMI, DVI-D, kompozitní a komponentní, S-Video, DP, USB typu B, LAN, Auudio In/Out, RS232, Trigger a IR. Rozměry projektoru jsou 431 x 167 x 321 mm.

Technické parametry

Rozlišení:
1024 x 768 (XGA)

Svítivost [ANSI lumens]:
6 000

Typ projektoru:
Kancelářský

Obecné

Typ projektoru:
Kancelářský

Economic mode:
Ano

Dálkové ovládání:
Ano

Zobrazení

Zobrazovač:
DLP

Zdroj světla:
Lampa

Rozlišení:
1024 x 768 (XGA)

Kontrast [:1]:
4 000

Lampa [W]:
370

Svítivost [ANSI lumens]:
6 000

Úhlopříčka zobrazovací části [palce]:
500

Životnost výbojky

Životnost výbojky normal [h]:
1 500

Životnost výbojky economic [h]:
2 500

Rozměr a hmotnost

Montáž na zeď:
Ano

Výška [mm]:
167

Šířka [mm]:
431

Hloubka [mm]:
321

Hmotnost [kg]:
8,5

Připojitelnost

HDMI:
Ano

DVI:
Ano

VGA (D-SUB):
Ano

S-Video:
Ano

RCA (Komponentní):
Ano

RJ-45:
Ano

USB:
Ano

Výrobce BenQ
D-Sub
Informace o parametru D-Sub
Ano
DVI
Informace o parametru DVI
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Dálkové ovládání Ano
Nativní rozlišení
Informace o parametru Nativní rozlišení
1024 x 768
Světelný tok
Informace o parametru Světelný tok
6000 ANSI lm
Technologie projekce
Informace o parametru Technologie projekce
DLP

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BenQ PX9210 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory - příslušenství nebo Multimediální centra, 3D brýle, Domácí kina - příslušenství.