Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Projektory >

BenQ PX9510

BenQ PX9510

Cena produktu BenQ PX9510 není známa.

 

Popis produktu BenQ PX9510: Projektor BenQ PW9510 Zaujměte své diváky kvalitní projekcí s DLP projektorem BenQ PW9510. Brilantní a spolehlivá volba pro instalace ve velkých prostorech. Projektor se sedmi typy optických čoče... > více informací


BenQ PX9510 - popis

nahoru

Projektor BenQ PW9510
Zaujměte své diváky kvalitní projekcí s DLP projektorem BenQ PW9510. Brilantní a spolehlivá volba pro instalace ve velkých prostorech. Projektor se sedmi typy optických čoček s motorizovaným zoomem, ostřením a posunem objektivu je tou pravou volbou. Je velmi flexibilní, projekce jsou ostré s reálným podáním barev a vysokým jasem, perfektně viditelné i z větších vzdáleností. Výměnný kotouč barev vám dodává možnost posílení středních tónů barev pro ještě reálnější obraz.

Flexibilní při instalaci
Díky možnosti výběru z volitelných objektivů nabízí projektor širokou řadu projekčních vzdáleností. Můžete tak v naprosté většině případů umístit projektor na původní stropní držák a vyladit velikost obrazu přiblížení přesně, jak potřebujete. Šetříte tím náklady na dodatečné úpravy umístění. Funkce Lens Shift pro posun objektivu v rámci krytu nabízí zvýšenou flexibilitu pro řešení drobných nepřesností ve výpočtu během instalace projektoru. Stačí pouze nastavit přepínač objektivu a tím posunout promítaný obraz.

HDBaseT připojení
Průkopnické připojení HDBaseT kombinuje video, audio a kontrolní signály z různých zdrojů, včetně počítačů, notebooků, fotoaparátů, ale také Blu-ray a DVD přehrávačů, herních konzolí a to vše díky jednomu kabelu CAT5 s bezdrátovým dosahem až 100 m. Tato neuvěřitelně efektivní konektivita je také ideální pro stropní instalace.

Kvalitní projekce
Projektor je vynikající pro firemní prezentace nebo domácí projekce. Díky vysoké svítivosti a kontrastu dokáže zobrazit i nejjasnější snímky za různých podmínek. Sledujte videa, snímky z dovolené, nebo projekce ve velké firmě při prezentacích v XGA rozlišení.

DLP technologie
BenQ PW9510 využívá patentované DLP technologie od Texas Instruments, což je soustava mikro zrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně stvořený obraz na požadovanou plochu. Výhodou DLP projektoru je, že při svém provozu nepotřebuje vzduchový filtr, čímž odpadá jeho čištění a výměna. Je prakticky imunní vůči slábnutí barev (žlutozelený nádech), k němuž jsou některé projektory při svém provozu náchylné.

Klíčové vlastnosti
Tento projektor disponuje nativním rozlišením XGA. Velikost projekční plochy může být 80" až 500" úhlopříčně. Vysoká svítivost 6500 ANSI lumenů i kontrast 2800:1 napovídají více než slušnou použitelnost i za horších světelných podmínek, a to díky dvěma výkonným 280 W osvětlovacím lampám. Lampa má životnost až 2500 hodin v normálním režimu a až 3000 hodin v Eco režimu. Z konektorové výbavy nabídne 2x D-Sub, HDMI, DVI-D, komponentní a kompozitní, S-Video, LAN, USB, HDBaseT, Trigger, IR, ovladač.

Technické parametry

Rozlišení:
1024 x 768 (XGA)

Svítivost [ANSI lumens]:
6 500

Typ projektoru:
Kancelářský

Obecné

Typ projektoru:
Kancelářský

Economic mode:
Ano

Dálkové ovládání:
Ano

Zobrazení

Zobrazovač:
DLP

Zdroj světla:
Lampa

Rozlišení:
1024 x 768 (XGA)

Kontrast [:1]:
2 800

Lampa [W]:
280

Svítivost [ANSI lumens]:
6 500

Úhlopříčka zobrazovací části [palce]:
500

Životnost výbojky

Životnost výbojky normal [h]:
2 500

Životnost výbojky economic [h]:
3 000

Rozměr a hmotnost

Montáž na zeď:
Ano

Výška [mm]:
194

Šířka [mm]:
505

Hloubka [mm]:
385

Hmotnost [kg]:
16,5

Připojitelnost

HDMI:
Ano

DVI:
Ano

VGA (D-SUB):
Ano

S-Video:
Ano

RCA (Komponentní):
Ano

RJ-45:
Ano

Výrobce BenQ
Světelný tok
Informace o parametru Světelný tok
6500 ANSI lm
D-Sub
Informace o parametru D-Sub
Ano
DVI
Informace o parametru DVI
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Dálkové ovládání Ano
Technologie projekce
Informace o parametru Technologie projekce
DLP

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BenQ PX9510 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory - příslušenství nebo 3D brýle, Multimediální centra, Domácí kina - příslušenství.