Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Projektory >

BenQ SU917

BenQ SU917

Cena produktu BenQ SU917 není známa.

 

Popis produktu BenQ SU917: Projektor BenQ SU917 Prezentujte v každé místnosti s projektorem BenQ SU917. Vysoký jas a kontrast a WUXGA rozlišení poskytnou ty nejlepší prezentace na každém meetingu. V kombinaci s velmi vysok... > více informací


BenQ SU917 - popis

nahoru

Projektor BenQ SU917
Prezentujte v každé místnosti s projektorem BenQ SU917. Vysoký jas a kontrast a WUXGA rozlišení poskytnou ty nejlepší prezentace na každém meetingu. V kombinaci s velmi vysokým jasem, barevností a dlouhou životností lampy zajistí konzistentně živé a spolehlivé prezentace.

Flexibilní při instalaci
Díky nadstandardnímu 1,5x zoomu nabízí projektor širokou řadu projekčních vzdáleností. Můžete tak v naprosté většině případů umístit projektor na původní stropní držák a vyladit velikost obrazu přiblížení přesně jak potřebujete. Šetříte tím náklady na dodatečné úpravy umístění.

BenQ SmartEco
Výrobce BenQ učinil technologický krok vpřed vyvinutím vlastní technologie SmartEco, která zdokonaluje DLP díky úspoře energie. Projektor tak spojuje výborný jas, kvalitu obrazu a vysokou životnost lampy. Režim SmartEco pomáhá nastavit výkon lampy pro co největší úsporu energie a poskytnutí vyváženého jasu a kontrastu.

Detekce chybějícího signálu Eco Blank
Pomocí režimu Eco Blank bude eliminováno zbytečného plýtvání energií a prodlouží se životnost projekční lampy. Pokud je projektor déle než tři minuty zapnutý a s chybějícím vstupem signálu, přepne se do režimu Eco Blank, čímž dojde ke snížení výkonu lampy o až 70%.

DLP technologie
BenQ SU917 využívá patentované DLP technologie od Texas Instruments, což je soustava mikro zrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně stvořený obraz na požadovanou plochu. Výhodou DLP projektoru je, že při svém provozu nepotřebuje vzduchový filtr, čímž odpadá jeho čištění a výměna. Je prakticky imunní vůči slábnutí barev (žlutozelený nádech), k němuž jsou některé projektory při svém provozu náchylné.

Klíčové vlastnosti
Tento projektor disponuje nativním WUXGA rozlišením 1920 x 1200 bodů. Velikost projekční plochy může být 60" až 300" úhlopříčně. Vysoká svítivost 5000 ANSI lumenů i jedinečný kontrast 7000:1 napovídají více než slušnou použitelnost i za horších světelných podmínek, a to díky výkonné 340 W osvětlovací lampě. Lampa má životnost až 2300 hodin v normálním režimu, 3000 hodin v ekonomickém režimu a až 3500 hodin v SmartEco režimu. Z konektorové výbavy nabídne mimo jiné HDMI, 2x D-sub 15pin, RJ-45, USB. Součástí je také 10W reproduktor.

Obecné
Typ projektoru: 3D, Profesionální

Širokoúhlý: Ano

Economic mode: Ano

Reproduktory: Ano

Dálkové ovládání: Ano
Zobrazení
Zobrazovač: DLP

Zdroj světla: Lampa

Rozlišení: 1920 x 1200 (WUXGA)

Kontrast [:1]: 7 000

Lampa [W]: 340

Svítivost [ANSI lumens]: 5 000

Úhlopříčka zobrazovací části [palce]: 300
Životnost výbojky
Životnost výbojky normal [h]: 2 300

Životnost výbojky economic [h]: 3 000

Rozměr a hmotnost
Montáž na zeď: Ano

Výška [mm]: 147,3

Šířka [mm]: 339,3

Hloubka [mm]: 260,3

Hmotnost [kg]: 3,7

Připojitelnost
HDMI: Ano

D-sub: Ano

S-Video: Ano

RCA: Ano

RJ-45: Ano

USB: Ano

Výrobce BenQ
Světelný tok
Informace o parametru Světelný tok
5000 ANSI lm
Technologie projekce
Informace o parametru Technologie projekce
DLP
D-Sub
Informace o parametru D-Sub
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Dálkové ovládání Ano
Hmotnost 3.7 kg
Nativní rozlišení
Informace o parametru Nativní rozlišení
1920 x 1080

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BenQ SU917 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory - příslušenství nebo 3D brýle, Multimediální centra, Domácí kina - příslušenství.