Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Projektory >

BenQ SU964

BenQ SU964

Cena produktu BenQ SU964 není známa.

 

Popis produktu BenQ SU964: Projektor BenQ SU964 Nejjasnější projektor nabídne nejen vysoký a jas a kontrast, ale také vysoké rozlišení 1920 x 1200 s velmi kvalitním podáním barev a ostrým obrazem. Prezentujte v každé mís... > více informací


BenQ SU964 - popis

nahoru

Projektor BenQ SU964
Nejjasnější projektor nabídne nejen vysoký a jas a kontrast, ale také vysoké rozlišení 1920 x 1200 s velmi kvalitním podáním barev a ostrým obrazem. Prezentujte v každé místnosti s projektorem BenQ SU964, poskytne ty nejlepší prezentace na každém meetingu. Nenabízí jen kvalitní obraz, ale i brilantní výkon a inovativní technologie.
Brilantní výkon
Díky vysokému rozlišení předčí mnohé projektory, můžete si tak prohlédnout vysoce kvalitní obsah s dech beroucí jasností, nastavitelnou výškou výškou obrazu, jemné detaily při velmi ostrém textu a více realistické 3D projekce. 2D Keystone korekce v kombinaci s Cornet Fit pak zařídí posun objektivu, i když máte projektor nainstalován šikmo. Srovná obraz do čtverce, předejde tedy zkreslení obrazu.

Flexibilní při instalaci
Díky nadstandardnímu 1,5x zoomu nabízí projektor širokou řadu projekčních vzdáleností. Můžete tak v naprosté většině případů umístit projektor na původní stropní držák a vyladit velikost obrazu přiblížení přesně jak potřebujete. Šetříte tím náklady na dodatečné úpravy umístění.

HDBaseT připojení
Průkopnické připojení HDBaseT kombinuje video, audio a kontrolní signály z různých zdrojů, včetně počítačů, notebooků, fotoaparátů, ale také Blu-ray a DVD přehrávačů, herních konzolí a to vše díky jednomu kabelu CAT5 s bezdrátovým dosahem až 100 m. Tato neuvěřitelně efektivní konektivita je také ideální pro stropní instalace.

BenQ SmartEco
Výrobce BenQ učinil technologický krok vpřed vyvinutím vlastní technologie SmartEco, která zdokonaluje DLP díky úspoře energie. Projektor tak spojuje výborný jas, kvalitu obrazu a vysokou životnost lampy. Režim SmartEco pomáhá nastavit výkon lampy pro co největší úsporu energie a poskytnutí vyváženého jasu a kontrastu.
Detekce chybějícího signálu Eco Blank
Pomocí režimu Eco Blank bude eliminováno zbytečného plýtvání energií a prodlouží se životnost projekční lampy. Pokud je projektor déle než tři minuty zapnutý a s chybějícím vstupem signálu, přepne se do režimu Eco Blank, čímž dojde ke snížení výkonu lampy o až 70%.

DLP technologie
BenQ SU917 využívá patentované DLP technologie od Texas Instruments, což je soustava mikro zrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně stvořený obraz na požadovanou plochu. Výhodou DLP projektoru je, že při svém provozu nepotřebuje vzduchový filtr, čímž odpadá jeho čištění a výměna. Je prakticky imunní vůči slábnutí barev (žlutozelený nádech), k němuž jsou některé projektory při svém provozu náchylné.

Klíčové vlastnosti
Tento projektor disponuje vysokým kontrastem a jasem a nativním WUXGA rozlišením 1920 x 1200 bodů s poměrem stran 16:10. Velikost projekční plochy může být 70" až 300" úhlopříčně. Vysoká svítivost 6 500 ANSI lumenů i jedinečný kontrast 8 300:1 napovídají více než slušnou použitelnost i za horších světelných podmínek, a to díky dvěma výkonným 350W osvětlovacím lampám. Lampa má životnost až 2 000 hodin v normálním režimu, 2 500 hodin v ekonomickém režimu. Z konektorové výbavy nabídne mimo jiné D-Sub, HDMI, komponentní a kompozitní, Audio, 1x 10W reproduktor, LAN, USB mini B, Trigger, RS232, IR. Součástí je také 10W reproduktor.

Technické parametry

Rozlišení:
1920 x 1200 (WUXGA)

Svítivost [ANSI lumens]:
6 500

Typ projektoru:
Video

Obecné

Typ projektoru:
Video

Širokoúhlý:
Ano

Economic mode:
Ano

Reproduktory:
Ano

Dálkové ovládání:
Ano

Zobrazení

Zobrazovač:
DLP

Zdroj světla:
Lampa

Rozlišení:
1920 x 1200 (WUXGA)

Kontrast [:1]:
8 300

Lampa [W]:
350

Svítivost [ANSI lumens]:
6 500

Úhlopříčka zobrazovací části [palce]:
300

Životnost výbojky

Životnost výbojky normal [h]:
2 000

Životnost výbojky economic [h]:
2 500

Rozměr a hmotnost

Montáž na zeď:
Ano

Výška [mm]:
167

Šířka [mm]:
443

Hloubka [mm]:
354,7

Hmotnost [kg]:
13

Připojitelnost

HDMI:
Ano

VGA (D-SUB):
Ano

RCA (Komponentní):
Ano

RJ-45:
Ano

USB:
Ano

Výrobce BenQ
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Dálkové ovládání Ano
Nativní rozlišení
Informace o parametru Nativní rozlišení
1920 x 1200
Technologie projekce
Informace o parametru Technologie projekce
DLP
Světelný tok
Informace o parametru Světelný tok
6500 ANSI lm
D-Sub
Informace o parametru D-Sub
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BenQ SU964 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory - příslušenství nebo Multimediální centra, 3D brýle, Domácí kina - příslušenství.