Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Projektory >

BenQ SX914

BenQ SX914

Cena produktu BenQ SX914 není známa.

 

Popis produktu BenQ SX914: Projektor BenQ SX914 Projektor BenQ SX914 přinese každé prezentaci nezvyklý jas a špičkový zážitek ze sledování i v místnosti s rozsvícenými světly. Další předností je velmi flexibilní možnost in... > více informací


BenQ SX914 - popis

nahoru

Projektor BenQ SX914
Projektor BenQ SX914 přinese každé prezentaci nezvyklý jas a špičkový zážitek ze sledování i v místnosti s rozsvícenými světly. Další předností je velmi flexibilní možnost instalace s vysokým zoomem a funkcí Lens Shift pro posun objektivu v rámci krytu.
Vysoký výkon i pro velmi světlé místnosti
Potřebujete mít ve velké zasedací místnosti kvalitní projekci a zároveň dostatek osvětlení pro další činnosti? Projektor BenQ SX914 je ideálním řešením. Díky extrémně vysokému jasu 6000 ANSI lumenů zajistí dokonalý obraz i za nejjasnějšího osvětlení.
Flexibilní při instalaci
Díky nadstandardnímu 1,6x zoomu nabízí projektor širokou řadu projekčních vzdáleností. Můžete tak v naprosté většině případů umístit projektor na původní stropní držák a vyladit velikost obrazu přiblížení přesně jak potřebujete. Šetříte tím náklady na dodatečné úpravy umístění. Funkce Lens Shift pro posun objektivu v rámci krytu nabízí zvýšenou flexibilitu pro řešení drobných nepřesností ve výpočtu během instalace projektoru. Stačí pouze nastavit přepínač vedle objektivu a tím posunout promítaný obraz nahoru o 115-125 %.
Podpora 3D
Presentujte své fotografie stylově nebo přehrávejte působivá videa pomocí 3D projekce a dopřejte tak divákům nezapomenutelné okamžiky. Některé dnešní fotoaparáty a videokamery již nabízejí možnost zaznamenávat fotografie a videa do trojrozměrného 3D formátu. Vaše okamžiky tak budou daleko působivěji a reálně zachyceny a Vy je pak budete moci prezentovat Vašim přátelům nebo známým na velké promítací ploše.
DLP technologie
Projektor využívá patentované DLP technologie od Texas Instruments, což je soustava mikrozrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně stvořený obraz na požadovanou plochu. Výhodou DLP projektoru je, že při svém provozu nepotřebuje vzduchový filtr, čímž odpadá jeho čištění a výměna. Je prakticky imunní vůči slábnutí barev (žlutozelený nádech), k němuž jsou některé projektory při svém provozu náchylné.
Klíčové vlastnosti
Tento projektor disponuje nativním XGA rozlišením 1024 x 768 bodů. Extrémní svítivost 6000 ANSI lumenů i jedinečný kontrast 6500:1 napovídají více než slušnou použitelnost i za horších světelných podmínek, a to díky výkonné 350W osvětlovací lampě. Lampa má životnost až 2000 hodin v režimu Eco a 1500 hodin ve standardním režimu. Z konektorové výbavy nabídne Computer in (D-sub 15pin) x 2 (sdílené c component video in), Monitor out (D-sub 15pin) x 1, Composite Video in (RCA) x 1, S-Video in (Mini DIN 4pin) x 1, Component video in x 1, HDMI x 2, Audio in (Mini Jack) x 1, Audio in (L/R) x 1, Audio out (Mini Jack) x 1, Microphone in (Mini Jack) x 1,  USB (Type mini B) x 1, RJ45 x 1 (LAN Control & LAN Display & Audio), USB (Type A) x 2 (USB Reader & Wireless Display & Remote Desktop), RS232 (DB-9pin) x 1, DC 12V (3.5mm Jack) x 1 a IR Receiver x 2 (Front + Rear). Kvalitní ozvučení zajišťují dva 10W reproduktory.

Obecné
Typ projektoru: Profesionální

Economic mode: Ano

Reproduktory: Ano

Dálkové ovládání: Ano
Zobrazení
Zobrazovač: DLP

Zdroj světla: Lampa

Rozlišení: 1024 x 768 (XGA)

Kontrast [:1]: 6 500

Lampa [W]: 350

Svítivost [ANSI lumens]: 6 000

Úhlopříčka zobrazovací části [palce]: 300
Životnost výbojky
Životnost výbojky normal [h]: 1 500

Životnost výbojky economic [h]: 2 000

Rozměr a hmotnost
Rozměry [š x v x h mm]: 446 x 152 x 336

Montáž na zeď: Ano

Hmotnost [kg]: 6,2

Připojitelnost
HDMI: Ano

D-sub: Ano

S-Video: Ano

RCA: Ano

RJ-45: Ano

USB: Ano

Výrobce BenQ
Nativní rozlišení
Informace o parametru Nativní rozlišení
1024 x 600
D-Sub
Informace o parametru D-Sub
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Dálkové ovládání Ano
Hmotnost 6.2 kg
Světelný tok
Informace o parametru Světelný tok
6000 ANSI lm
Technologie projekce
Informace o parametru Technologie projekce
DLP

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BenQ SX914 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální centra nebo Projektory - příslušenství, 3D brýle, Domácí kina - příslušenství.