Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Projektory >

BenQ TW526

BenQ TW526

Cena produktu BenQ TW526 není známa.

 

Popis produktu BenQ TW526: Projektor BenQ TW526 BenQ přináší DLP projektor BenQ TW526, který je tou nejlepší volbou pro prezentace v menších a středně velkých místnostech. Vysoce kontrastní projektor BenQ TW526 Vám zajistí... > více informací


BenQ TW526 - popis

nahoru

Projektor BenQ TW526
BenQ přináší DLP projektor BenQ TW526, který je tou nejlepší volbou pro prezentace v menších a středně velkých místnostech. Vysoce kontrastní projektor BenQ TW526 Vám zajistí prezentace v různých režimech, včetně vysoké úspory energie. Poskytne neobyčejně nízkou spotřebu v pohotovostním režimu, podporu Blu-ray Full HD 3D, režim Lamp Save či režim detekce chybějícího signálu. To vše a mnohem víc přinese projektor BenQ TW526!

BenQ SmartEco
Výrobce BenQ učinil technologický krok vpřed vyvinutím vlastní technologie SmartEco, která zdokonaluje DLP díky úspoře energie. Projektor tak spojuje výborný jas, kvalitu obrazu a vysokou životnost lampy. Režim SmartEco pomáhá nastavit výkon lampy pro co největší úsporu energie a poskytnutí vyváženého jasu a kontrastu.

Lamp Save režim
Možná tušíte, že největším nákladem na údržbu projektoru je výměna projekční lampy. Výrobce BenQ se snaží tento problém minimalizovat tím, že používá u projektoru režim LampSave, který automaticky upraví výkon lampy dle úrovně jasu a tím prodlouží životnost lampy až o 50%. Sníží se tak frekvence výměny lampy.

Detekce chybějícího signálu Eco Blank
Pomocí režimu Eco Blank bude eliminováno zbytečného plýtvání energií a prodlouží se životnost projekční lampy. Pokud je projektor déle než tři minuty zapnutý a s chybějícím vstupem signálu, přepne se do režimu Eco Blank, čímž dojde ke snížení výkonu lampy o až 70%.

Podpora Blu-ray Full HD 3D
Prezentujte své fotografie stylově nebo přehrávejte působivá videa pomocí 3D projekce a dopřejte tak divákům nezapomenutelné okamžiky. Některé dnešní fotoaparáty a videokamery již nabízejí možnost zaznamenávat fotografie a videa do trojrozměrného 3D formátu. Vaše okamžiky tak budou daleko působivěji a reálně zachyceny a Vy je pak budete moci prezentovat Vašim přátelům nebo známým na velké promítací ploše z vašeho Blu-ray přehrávače.

Klíčové vlastnosti
Projektor TW526 disponuje nativním WXGA rozlišením 1280 x 800 bodů v poměru 16:10. Vysoká svítivost 3200 ANSI lumenů i kontrast 13 000:1 napovídají více než slušnou použitelnost i za horších světelných podmínek, a to díky výkonné 190 W osvětlovací lampě. Je schopen zobrazit obraz rozměru 53 - 300" úhlopříčně. Z konektorové výbavy nabídne 1x HDMI, D-Sub, S-Video, RCA nebo USB (typ B). Součástí je také 2W reproduktor. Rozměry projektoru činí 283 x 95 x 222 mm.

Obecné
Typ projektoru: 3D, Kancelářský

Širokoúhlý: Ano

Economic mode: Ano

Reproduktory: Ano

Dálkové ovládání: Ano
Zobrazení
Zobrazovač: DLP

Zdroj světla: Lampa

Rozlišení: 1280 x 800 (WXGA)

Kontrast [:1]: 13 000

Lampa [W]: 190

Svítivost [ANSI lumens]: 3 200

Úhlopříčka zobrazovací části [palce]: 300
Životnost výbojky
Životnost výbojky normal [h]: 4 500

Životnost výbojky economic [h]: 6 000

Rozměr a hmotnost
Rozměry [š x v x h mm]: 283 x 95 x 222

Montáž na zeď: Ano

Hmotnost [kg]: 1,9

Připojitelnost
HDMI: Ano

D-sub: Ano

S-Video: Ano

RCA: Ano

USB: Ano

Výrobce BenQ
Hmotnost 1.9 kg
Světelný tok
Informace o parametru Světelný tok
3200 ANSI lm
D-Sub
Informace o parametru D-Sub
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Dálkové ovládání Ano
Nativní rozlišení
Informace o parametru Nativní rozlišení
1280 x 1024
Technologie projekce
Informace o parametru Technologie projekce
DLP

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BenQ TW526 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory - příslušenství nebo 3D brýle, Multimediální centra, Domácí kina - příslušenství.