Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Projektory >

BENQ W750

BENQ W750

BENQ W750 zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena produktu BENQ W750 není známa.

 

Popis produktu BENQ W750: Projektor BenQ W750 Zaujměte své diváky kvalitní projekcí a užijte si výhod dlouhé životnosti lampy až 6500 hodin. Ekonomicky a ekologicky šetrný projektor BenQ W750 Vám zajistí neobyčejné prezent... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

BENQ W750 - popis

nahoru

Projektor BenQ W750
Zaujměte své diváky kvalitní projekcí a užijte si výhod dlouhé životnosti lampy až 6500 hodin. Ekonomicky a ekologicky šetrný projektor BenQ W750 Vám zajistí neobyčejné prezentace, které si užijete naplno i v úsporném režimu. Tento model je určen pro menší až středně velké místnosti.
Přednosti
Zjistíte, že sledování projekce bude stejně živé při ekonomickém módu jako v normálním režimu. Chytrý Eco mód přizpůsobí barevnou hloubku pro úspornější prezentace. Mezi úsporná opatření patří i speciální mód, který rozpozná, pokud nebude připojen po tři minuty žádný zdroj signálu a výsledkem je snížení výkonu lampy na 30 procent výkonu. Projektor umožňuje připojit mikrofon a o základní ozvučení se postará vestavěný 10W reproduktor. Pomocí funkce LAN Display získáte lepší ovládání prezentací.
DLP technologie
BenQ W750 využívá patentované DLP technologie od Texas Instruments, což je soustava mikro zrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně stvořený obraz na požadovanou plochu. Výhodou DLP projektoru je, že při svém provozu nepotřebuje vzduchový filtr, čímž odpadá jeho čištění a výměna. Je prakticky imunní vůči slábnutí barev (žlutozelený nádech), k němuž jsou některé projektory při svém provozu náchylné.
Podpora různých 3D formátů
Presentujte své fotografie stylově nebo přehrávejte působivá videa pomocí 3D projekce a dopřejte tak divákům nezapomenutelné prožít nezapomenutelné okamžiky. Některé dnešní fotoaparáty a videokamery již nabízejí možnost zaznamenávat fotografie a videa do trojrozměrného 3D formátu. Vaše okamžiky tak budou daleko působivěji a reálně zachyceny a Vy je pak budete moci prezentovat Vašim přátelům nebo známým na velké promítací ploše.
Klíčové vlastnosti
Tento projektor disponuje nativním rozlišením 1280 x 720 bodů. Velikost projekční plochy může být 43" až 300" úhlopříčně. Vysoká svítivost 2500 ANSI lumenů i jedinečný kontrast 13000:1 napovídají více než slušnou použitelnost i za horších světelných podmínek, a to díky výkonné 210 W osvětlovací lampě. Lampa má životnost až 4000 hodin v normálním režimu, 5000 hodin v ekonomickém a až 6500 hodin v režimu SmartEco. Z konektorové výbavy nabídne 2x HDMI, 1x vstupní D-sub 15pin, 1x konektor RCA kompozitního videa, 1x S-Video, USB typu mini B, 1x audio vstup, 1x audio výstup. Základní ozvučení zajišťuje jeden 10W reproduktor.

Obecné
Typ projektoru: 3D, Kancelářský

Širokoúhlý: Ano

Economic mode: Ano

Reproduktory: Ano

Dálkové ovládání: Ano
Zobrazení
Zobrazovač: DLP

Zdroj světla: Lampa

Rozlišení: 1280 x 720 (HD)

Kontrast [:1]: 13 000

Lampa [W]: 210

Svítivost [ANSI lumens]: 2 500

Úhlopříčka zobrazovací části [palce]: 300
Životnost výbojky
Životnost výbojky normal [h]: 4 000

Životnost výbojky economic [h]: 5 000

Rozměr a hmotnost
Rozměry [š x v x h mm]: 324,7 x 113,8 x 241,5

Montáž na zeď: Ano

Hmotnost [kg]: 2,6

Připojitelnost
HDMI: Ano

D-sub: Ano

S-Video: Ano

RCA: Ano

USB: Ano

Výrobce BenQ
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Dálkové ovládání Ano
Hmotnost 2.6 kg
Nativní rozlišení
Informace o parametru Nativní rozlišení
1280 x 720
Světelný tok
Informace o parametru Světelný tok
2500 ANSI lm
Technologie projekce
Informace o parametru Technologie projekce
DLP
D-Sub
Informace o parametru D-Sub
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BENQ W750 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D brýle nebo Multimediální centra, Domácí kina - příslušenství, Projektory - příslušenství.

;