Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Projektory >

Dell M115

Dell M115

Cena produktu Dell M115 není známa.

 

Popis produktu Dell M115: Dell Projektor M115 Společnost Dell uvedla na trh velmi kompaktní a zároveň výkonný projektor s malými rozměry a hmotností, který se vejde i do větších brašen notebooků. S tímto projektorem budete... > více informací


Dell M115 - popis

nahoru

Dell Projektor M115
Společnost Dell uvedla na trh velmi kompaktní a zároveň výkonný projektor s malými rozměry a hmotností, který se vejde i do větších brašen notebooků. S tímto projektorem budete moci prezentovat fotografie, prezentace i sledovat filmy téměř kdekoliv na cestách.
DLP technologie
Dell M115 využívá patentované DLP technologie od Texas Instruments, což je soustava mikrozrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně stvořený obraz na požadovanou plochu. Výhodou DLP projektoru je, že při svém provozu nepotřebuje vzduchový filtr, čímž odpadá jeho čištění a výměna. Je prakticky imunní vůči slábnutí barev (žlutozelený nádech), k němuž jsou některé projektory při svém provozu náchylné. Jeho světelný zdroj tvoří LED technologie a vysokou dobou životnosti až 30 000 hodin při normálním režimu přehrávání.
Přednosti
Kvalitních prezentací můžete dosáhnout i při méně příznivých světelných podmínkách. O to se stará kvalitní jas 450 ANSi lumenů, který je doplněn o vysoký kontrastní poměr 10 000:1. Vysoký kontrastní poměr společně s LED světelným zdrojem dokážou zobrazit až neuvěřitelných 1,073 miliardy barev.
Konektivita
Data je možné přehrávat z 1GB interní paměti nebo z USB zařízení pokud nechcete pro prezentaci používat počítač nebo jiný zdroj video signálu. Video signál lze do přístroje přivést přes multimediální HDMI konektor. Přítomná je i čtečka paměťových karet s podporou microSD formátu. Zvuk lze prezentovat přes zabudovaný 1W monofonní reproduktor.
Klíčové vlastnosti
Nativní rozlišení projektoru je standardních 1280 x 800 bodů. Promítat lze od vzdálenosti 0,97m až po vzdálenost 2,58m. Rovnoměrně s projekční vzdáleností se mění i velikost promítané plochy. Při nejkratší vzdálenosti má projekční plocha úhlopříčku 0,76m a při nejvzdálenější až 2,03m.
Rozměry přístroje jsou 105,3 x 104 x 36,5 mm a jeho hmotnost je 360g.

Obecné
Typ projektoru: Mini, Přenosný

Reproduktory: Ano
Zobrazení
Zobrazovač: DLP

Zdroj světla: LED dioda

Rozlišení: 1280 x 800 (WXGA)

Kontrast [:1]: 10 000

Svítivost [ANSI lumens]: 450

Úhlopříčka zobrazovací části [palce]: 80

Rozměr a hmotnost
Rozměry [š x v x h mm]: 105,3 x 36,5 x 104

Hmotnost [kg]: 0,36

Připojitelnost
HDMI: Ano

D-sub: Ano

USB: Ano

Výrobce Dell
D-Sub
Informace o parametru D-Sub
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Nativní rozlišení
Informace o parametru Nativní rozlišení
1280 x 1024
Technologie projekce
Informace o parametru Technologie projekce
DLP
Světelný tok
Informace o parametru Světelný tok
450 ANSI lm
Hmotnost 0.36 kg
Přenosné Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dell M115 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory - příslušenství nebo Multimediální centra, 3D brýle, Domácí kina - příslušenství.