Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Projektory >

EPSON EB-X31

EPSON EB-X31

Cena produktu EPSON EB-X31 není známa.

 

Popis produktu EPSON EB-X31: Projektor EB-X31 Projektor Epson EB-X31 s XGA rozlišením je vyvinut pro domácí sledování filmů hraní her, či sledování sportovních přenosů, lze jej také samozřejmě ale použít i jako projektor... > více informací


EPSON EB-X31 - popis

nahoru

Projektor EB-X31

Projektor Epson EB-X31 s XGA rozlišením je vyvinut pro domácí sledování filmů hraní her, či sledování sportovních přenosů, lze jej také samozřejmě ale použít i jako projektor do kanceláři pro Vaše prezentace. Byl navržen tak, aby poskytoval dokonalý obraz v místnosti jakýchkoli rozměrů. S technologií 3LCD si vychutnáte živý obraz v přirozených barvách. Za pozornost také stojí inovativní design celého přístroje, jeho malá velikost a hlavně nízká váha, jednoduše jej přimontujete kdekoliv v domě, či budově.

Vysoce mobilní a flexibilní

Snadné nastavení, vysoká flexibilita a mobilita jsou dohromady charakteristické pro tento přístroj. Jednoduše nastavíte automatické vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení, snadno vyrovnáte korekci a náklon pro přesný a rovný obraz. Projektor má také nové ikony, nové uživatelské menu a nové barvy LED diod pro příjemné uživatelské použití.

3LCD technologie

Technologie Epson 3LCD poskytuje vysokou kvalitu promítaného obrazu díky stejně vysokému bílému i barevnému světelnému výstupu. Tato technologie přináší živější a přirozenější barvy s hlubokými odstíny černé i za denního světla. V kombinaci s vysokým kontrastním poměrem 15 000:1 a svítivostí 3300 lumenů je obraz neskutečně jasný. S připojením k různým zařízením pomocí HDMI konektoru je obraz přenášen ve vysoké kvalitě.

Úsporný projektor

Projektory Epson jsou také ekologicky šetrné a mají úsporné nastavení pro Vaši peněženku. Jednoduše si natavíte úsporu energie například s automatickým stmíváním lampy, nebo si nastavte časovač dočasného vypnutí zvuku a obrazu, pokud zrovna projektor nepoužíváte.

Klíčové vlastnosti

Projektor Epson EB-X31 disponuje nativním rozlišením 1280 x 800 bodů a využívá zobrazovací jednotku 0,55“. Velikost projekční plochy může být 30" až 300" úhlopříčně a optika objektivu umožňuje 1.2x manuální zoom. Vysoká svítivost 3300 ANSI lumenů i vysoký kontrast 15 000:1 napovídají více než slušnou použitelnost i za horších světelných podmínek, a to díky 200W výkonné osvětlovací lampě. Životnost lampy dosahuje 5,000 ve standardním a 10,000 hodin v úsporném režimu. Z konektorové výbavy nabídne HDMI, MHL, Audio, S-Video, VGA, USB A vstup a připojení k internetu LAN. Základní ozvučení zajišťuje 2W reproduktor.

Technické parametry

Rozlišení: 640 x 480 (VGA)
Svítivost [ANSI lumens]: 3 300
Typ projektoru: Kancelářský
Specifikace výrobce
Obecné
Typ projektoru: Kancelářský
Economic mode: Ano
Reproduktory: Ano
Dálkové ovládání: Ano

Zobrazení

Zobrazovač: LCD
Zdroj světla: Lampa
Rozlišení: 640 x 480 (VGA)
Kontrast [:1]: 15 000
Lampa [W]: 200
Svítivost [ANSI lumens]: 3 300
Úhlopříčka zobrazovací části [palce]: 300
Životnost výbojky
Životnost výbojky normal [h]: 5 000
Životnost výbojky economic [h]: 10 000

Rozměr a hmotnost

Výška [mm]: 297
Šířka [mm]: 234
Hloubka [mm]: 82
Hmotnost [kg]: 2,4
Připojitelnost
HDMI: Ano
VGA (D-SUB): Ano
RCA (Komponentní): Ano
USB: Ano

Výrobce Epson
Přenosné Ano
Světelný tok
Informace o parametru Světelný tok
3300 ANSI lm
Hmotnost 2.4 kg
D-Sub
Informace o parametru D-Sub
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Dálkové ovládání Ano
Nativní rozlišení
Informace o parametru Nativní rozlišení
1280 x 800
Technologie projekce
Informace o parametru Technologie projekce
LCD

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu EPSON EB-X31 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory - příslušenství nebo Multimediální centra, 3D brýle, Domácí kina - příslušenství.