Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Projektory >

EPSON EMP-1717, V11H228240

EPSON EMP-1717, V11H228240

Cena produktu EPSON EMP-1717, V11H228240 není známa.

 

Popis produktu EPSON EMP-1717, V11H228240: Nejlehčí bezdrátový projektor s nejvyšším jasem Tento jedinečný přenosný projektor je lehký a poskytuje vysoký jas, takže je ideální pro prezentace. Kromě nejnovějších technologií Epson obsahuje z... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

EPSON EMP-1717, V11H228240 - popis

nahoru

Nejlehčí bezdrátový projektor s nejvyšším jasem Tento jedinečný přenosný projektor je lehký a poskytuje vysoký jas, takže je ideální pro prezentace. Kromě nejnovějších technologií Epson obsahuje zcela nové funkce, jako je podpora více obrazů nebo připojení přes port USB. Zařízení Epson EMP-1717 je vynikající přenosný projektor pro náročné prezentace. Je lehký kompaktní a poskytuje vynikající obraz o jasu 2500 ANSI lumenů. Projektor umožňuje bezdrátový přenos souborů a jako první projektor na světě nabízí připojení přes port USB. S novým snadno použitelným softwarem Epson EasyMP můžete propojit více projektorů, a tím získat více projekčních ploch nebo jeden velký obraz. Hlavní vlastnosti: • S jasem 2500 ANSI lumenů dosáhnete výjimečných prezentací i ve světlých místnostech. • Jedinečný přenosný projektor – obsahuje celou řadu funkcí, ale váží pouze 1,7 kg. • Software EasyMP umožňuje projekci na více plochách nebo na jedné velké ploše. • Bezpečný bezdrátový přenos souborů pomocí pokročilého šifrování souborů. • S diapozitivem s funkcí vypnutí zvuku a obrazu můžete okamžitě pozastavit prezentaci a přesměrovat pozornost publika. • Automatická korekce lichoběžníku zajišťuje dokonalý obraz. • Světové prvenství – připojení přes port USB poskytuje větší komfort a rychlost. • S technologií 3LCD a vysoce účinnou lampou Epson E-TORL budou vaše prezentace jasné, ostré a ve vynikajících barvách.

Výrobce Epson
Hmotnost 1.7 kg
Světelný tok
Informace o parametru Světelný tok
2500 ANSI lm
Technologie projekce
Informace o parametru Technologie projekce
LCD

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu EPSON EMP-1717, V11H228240 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější 3D brýle nebo Multimediální centra, Projektory - příslušenství, Domácí kina - příslušenství.