Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Projektory >

Optoma W310

Optoma W310

Cena produktu Optoma W310 není známa.

 

Popis produktu Optoma W310: Projektor Optoma W310 Širokoúhlý DLP projektor Optoma W310 s velmi úsporným provozem. Přístroj je skvělým prostředkem pro prezentace i v těch nejmenších místnostech nebo učebnách. Poskytuje širok... > více informací


Optoma W310 - popis

nahoru

Projektor Optoma W310
Širokoúhlý DLP projektor Optoma W310 s velmi úsporným provozem. Přístroj je skvělým prostředkem pro prezentace i v těch nejmenších místnostech nebo učebnách. Poskytuje široký rozhled s čistým obrazem s vynikajícím rozlišením. Jistě oceníte i možnost projekce v režimu 3D pro ještě více reálný a o to více strhující zážitek z kvalitního obrazu.

Vynikající obraz s vysokým kontrastem
Vysoký kontrast (20 000:1) dodá větší hloubku vašemu obrazu u projektoru poskytující výraznější bílou a ultra plnou černou barvou, obrázky díky tomu ožijí a text bude jasný a čistý, ideální pro všechny druhy prezentace. Úžasné barvy pro přirozeně vypadající obrázky zajistí technologie BrilliantColor.

Výjimečně úsporný
Projektor Optoma přináší vysoký kontrast spolu s vylepšenou životností a úsporností a to při nízké spotřebě energie, díky technologii Eco+. Použitím speciálních lamp dojde k úspoře energie až o 70%. Projektor také často bývá během svého používání ne úplně využitý, k ještě větší úspoře slouží funkce „Auto Power Off“, která automaticky vypne projektor po nastaveném čase.

DLP technologie
Využití patentované DLP technologie od Texas Instruments přináší řadu výhod. Jedná se o soustavu mikro zrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně vytvořený obraz na projekční plochu. Při svém provozu DLP projektor nepotřebuje vzduchový filtr, čímž odpadá jeho časté čištění a výměna. Je téměř resistentní vůči slábnutí barev (žlutozelený nádech), k němuž jsou některé projektory při svém provozu náchylné.
Klíčové vlastnosti
Projektor s vynikajícím obrazem a úsporou energie, poskytuje nativní rozlišení 1280 x 800 bodů. Velikost projekční plochy může být 0.69 – 7.6m úhlopříčně s projekční vzdáleností od 1 do 10 metrů. Kvalitní obraz zajištěn vysokou svítivostí 3000 ANSI lumenů i kontrast 20 000:1 napovídají více než slušnou použitelnost i za horších světelných podmínek. Lampa má životnost až 10 000 hodin (Education Cycle). Z konektorové výbavy projektor nabízí HDMI, VGA, Composite, Audio vstup/výstup, USB (pro bezdrátovou myš) a reproduktor o výkonu 2 W.
Velmi nízká hmotnost 2,35 kg.

Technické parametry

Rozlišení:
1280 x 800 (WXGA)

Svítivost [ANSI lumens]:
3 000

Typ projektoru:
3D, Kancelářský

Obecné

Typ projektoru:
3D, Kancelářský

Širokoúhlý:
Ano

Economic mode:
Ano

Reproduktory:
Ano

Dálkové ovládání:
Ano

Zobrazení

Zobrazovač:
DLP

Zdroj světla:
Lampa

Rozlišení:
1280 x 800 (WXGA)

Kontrast [:1]:
20 000

Lampa [W]:
190

Svítivost [ANSI lumens]:
3 000

Úhlopříčka zobrazovací části [palce]:
300

Životnost výbojky

Životnost výbojky normal [h]:
5 000

Rozměr a hmotnost

Rozměry [š x v x h mm]:
315 x 224 x 102

Montáž na zeď:
Ano

Hmotnost [kg]:
2,35

Připojitelnost

HDMI:
Ano

VGA (D-SUB):
Ano

S-Video:
Ano

RCA (Komponentní):
Ano

Výrobce Optoma
Nativní rozlišení
Informace o parametru Nativní rozlišení
1280 x 800
Světelný tok
Informace o parametru Světelný tok
3000 ANSI lm
Technologie projekce
Informace o parametru Technologie projekce
DLP
Hmotnost 2.35 kg
D-Sub
Informace o parametru D-Sub
Ano
HDMI
Informace o parametru HDMI
Ano
Dálkové ovládání Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Optoma W310 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Projektory - příslušenství nebo Multimediální centra, 3D brýle, Domácí kina - příslušenství.